Produkt ten przeznaczony jest do budowy kanalizacji kablowych dla systemów energetycznych, telefonicznych, sygnalizacyjnych i innych. Rury osłonowe wykonane są z wysokiej jakości PE (polietylenu), dzięki czemu zapewniają odpowiednia wytrzymałość i charakteryzują się dużym zakresem temperatur roboczych. Montaż tego typu rur jest szybki i łatwy. Przy inwestycji mogą przydać się także rury przepustowe.

NAPISZ PO NAJNOWSZĄ WYCENĘ NA PROSAN@PROSAN-ZAMOSC.PL
KONTAKT

Rury osłonowe z PE HD K2 - Kabel

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rur osłonowych: KS, KS-S, KK, KK-S, GRK, GRB oraz GRS.

KS – rury giętkie, karbowane, dostępne w odcinkach prostych, dwuwarstwowe, średnica zewnętrzna od 40 do 200 mm

KS-S – rury giętkie, karbowane, szczelne, dostępne w odcinkach prostych, dwuwarstwowe, średnica od 40 do 200 mm

KK – rury giętkie, karbowane, dostępne w kręgach, dwuwarstwowe, średnica zewnętrzna od 40 do 200 mm

KK-S – rury giętkie, karbowane, dostępne w kręgach, dwuwarstwowe, szczelne, średnica zewnętrzna od 40 do 200 mm

GRK – średnica zewnętrzna od 50 do 160 mm, gładkościenne, sztywne

GRB – średnica zewnętrzna od 50 do 250 mm, gładkościenne, sztywne, grubościenne

GRS – średnica zewnętrzna od 32 do 50 mm, giętkie i gładkościenne

Wszystkie produkty przeznaczone są do układania ich w gruntach różnego typu oraz przy zmiennym nachyleniu. Polietylen, z którego wykonane są rury, zapewnia wysoką udarność i szeroki zakres temperatur roboczych. Rury są lekkie i dzięki zastosowaniu dwuzłączek lub kielichów na wcisk, ich układanie nie nastręczy problemów. Duża wytrzymałość sprawia, że rury te chętnie wykorzystywane są przy budowie autostrad, linii kolejowych i obiektów przemysłowych. Elastyczność systemu pozwala złagodzić naprężenia oraz ominąć przeszkody, która pojawi się na trasie rurociągu.

Nasze produkty stosowane są do ochrony kabli niskiego i średniego napięcia, budowy kanalizacji kablowych dla systemów telekomunikacyjnych i sterowania.

rury osłonowe
OK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.