O NAS

Szanowni Państwo

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych Prosan Zamość to prężnie rozwijający się dystrybutor systemów sanitarnych oraz materiałów budowlanych i drogowych w województwie lubelskim. Działamy od 2017 roku, tworząc swoją markę – firmy profesjonalnej, rzetelnej i godnej zaufania.

W naszej ofercie znajduje się asortyment najwyższej jakości, posiadający niezbędne dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania w budownictwie. Zaopatrujemy w materiały firmy wykonawcze, zakłady wodociągowo-kanalizacyjne, komunalne, oraz prywatnych inwestorów.

Nasza oferta przedstawia się następująco:

 

RURY I KSZTAŁTKI

Kanalizacyjne

PCV kan

PP K2-KAN

PE kanalizacja ciśnieniowa

PEHD kanalizacja bezciśnieniowa

Rury betonowe i żelbetonowe

Rury i kształtki kamionkowe

Wodociągowe

PE

PVC-U

Złączki PE skręcane

Gazowe

Rury i kształtki PE-HD

Kształtki elektrooporowe

Drenarskie

Rury i kształtki PVC-U

Rury i kształtki PP, PE

Rury przepustowe drogowe

Betonowe i PVC

PP

Rury osłonowe

STUDNIE KANALIZACYJNE

Studnie PP

Studnie PE

Studnie betonowe

Studnie wodomierzowe

Zbiorniki monolityczne

Oczyszczalnie przydomowe

 

ARMATURA ŻELIWNA

Hydranty

Zasuwy

Nawiertki

Kształtki żeliwne

Zawory

 

ASORTYMENT DROGOWY

Włazy żeliwne

Wpusty uliczne

Odwodnienia liniowe

Płyty drogowe

 

Stawiamy na jakość i fachowe doradztwo. Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów rurowych, studni, armatury, żeliwa drogowego i materiałów budowlanych, którzy są obecni na polskim rynku. Szerokie spektrum oferty, dobre kontakty handlowe i profesjonalna załoga pozwalają nam na szybką i kompleksową obsługę inwestycji.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów kierujemy się zasadą, że ich zadowolenie i zaufanie, którym nas obdarzyli buduje nasz wspólny sukces. Zapewniamy dostawy materiałów w atrakcyjnych cenach, terminowo, oraz chętnie doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia w zakresie oferowanego asortymentu.

Pragniemy w dalszym ciągu rozwijać się, poszerzać asortyment i kreować rynek instalacyjno-budowlany w naszym regionie i województwach ościennych. Nieustannie szukamy nowych kierunków działania i jesteśmy otwarci na współpracę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych Zamość
 

      

NAPISZ PO NAJNOWSZĄ WYCENĘ NA PROSAN@PROSAN-ZAMOSC.PL
KONTAKT
OK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.