O NAS

Prosan Sp. z o.o. to prężnie rozwijający się dystrybutor systemów sanitarnych w województwie lubelskim.

Nasz zespół tworzą wysoko wyspecjalizowani fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej. Współpracujemy z wiodącymi producentami rur, kształtek, studni, armatury oraz żeliwa drogowego, którzy są obecni na polskim rynku. Szerokie spektrum kontrahentów pozwala nam na szybką i kompleksową realizację zamówień.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo asortyment najwyższej jakości, posiadający niezbędne dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania w budownictwie. Zaopatrujemy w materiał zarówno firmy wykonawcze, zakłady wodociągowe, kanalizacyjne i komunalne, jak i prywatnych inwestorów.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów kierujemy się zasadą, że Państwa zadowolenie to nasz sukces. Zapewniamy dostawy materiałów w atrakcyjnych cenach w uzgodnionym terminie, deklarujemy doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu oraz gwarantujemy utrzymanie dobrych relacji biznesowych.

Zapraszamy do współpracy.

Hurtownia Materiałów Instalacyjnych Zamość
NAPISZ PO NAJNOWSZĄ WYCENĘ NA PROSAN@PROSAN-ZAMOSC.PL
KONTAKT
OK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.