Nasza oferta zawiera rury i kształtki wodociągowe z PE (polietylenu) i kształtki ciśnieniowe PVC U (polichlorku winylu o zwiększonej twardości) oraz złączki skręcane z PE. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością i doskonale sprawdzają się w szerokim zakresie stosowania.

Złączki ciśnieniowe, produkowane metodą wtryskową, łączą rury ciśnieniowe PE instalacji wodociągowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle (osłona dla sieci energetycznych, automatyki), budownictwie (instalacje wodne w budynkach, instalacje wodne na basenach) jak i w rolnictwie (systemy irygacyjne). Zobacz także rury i kształtki gazowe.

NAPISZ PO NAJNOWSZĄ WYCENĘ NA PROSAN@PROSAN-ZAMOSC.PL
KONTAKT

Rury i kształtki PE

rury_wodociągowe

Oferujemy rury i kształtki PE przeznaczone do wykorzystania w sieciach wodociągowych. Wykonane są z polietylenu, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Odcinki można łączyć następującymi metodami:

  • zgrzewanie doczołowe,
  • przy pomocy złączy elektrooporowych, można również użyć kształtek zaciskowych.

Każda rura ciśnieniowa wodociągowa PE sprzedawana przez nas posiada wszelkie atesty, normy oraz odpowiednią grubość ścianki. Zapraszamy na zakupy hurtowe i detaliczne.

Rury i kształtki PVC-U

Oferujemy rury i kształtki PVC-U, które wykonane są z polichlorku winylu, charakteryzują się  dużą wytrzymałością mechaniczną, są również odporne na działanie wielu rozpuszczalników. Dzięki tym właściwościom stosowane są przede wszystkim do budowy sieci wodociągowych do przesyłania wody pitnej, ścieków kanalizacyjnych i innych mediów.

Instalacje wodociągowe wykonane z PVC są szczelne oraz bardzo trwałe także ze względu na wysokiej jakości uszczelki. Wszystkie te zalety powodują sprawiają, że materiały z polichlorku winylu są chętnie wybierane przez specjalistów.

Złączki skręcane PE

Złączki skręcane wykonane są z polietylenu, produkowane są metodami wtryskowymi, gwarantujacymi uzyskanie produktów o najwyższych parametrach jakościowych i wytrzymałościowych. Służą one do łączenia rur polietylenowych stosowanych w instalacjach wodociągowych. Można je również stosować przy budowie sieci telekomunikacyjnej oraz rurociągów światłowodowych. Do ich zalet zaliczamy:

  • łatwość montażu,
  • niezawodność i trwałość,
  • niska waga elementów połączeń,
  • bardzo długi czas eksploatacji.

Wszystkie te zalety powodują, że złączki te wybierane są przez specjalistów, którzy wykorzystują je w przemyśle, budownictwie i rolnictwie.

OK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.